Новини‎ > ‎

2014-2015 н.р.

22 грудня - Вікторія Колесник, директор Київського літературно-меморіального музею М.Т.Рильського, підтвердила присутніть на фото М.Т.Рильського (сидить 1-й ліворуч), та припустила можливість присутності на фото П.Тичини та А.Головка.

18 грудня - з метою атрибутації унікальної фотографії розшуканої в с.Литвинець, встановлено зв'язки з Київським літературно-меморіальним музеєм М.Т.Рильського.
Унікальне фото розшукане в с.Литвинець

16 грудня - наказом №286 від 16.12.2014 Департаменту освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації члени клубу, за роботу "Пам'ять про подвиг" (напрям: "З попелу забуття"), визнані переможцями обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна". Вітаємо!

9 грудня - встановлено зв'язок із краєзнавцем Нестеренком Миколою Васильовичем (с.Будище Черкаський район). Досягнуто домовленості про співпрацю у вивченні подій ІІ світової війни на території Черкащині)

29-30 жовтня - робота в Державному архіві Черкаської області з Метричними книгами Покровської церкви с.Литвинець.

10 жовтня - міжнародні зв'язки клубу висвітлені в інформації Українського Державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді "Про стан розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в Україні у 2013 році" (стор.21)https://sites.google.com/a/kaniv.info/vik/home/polozenna-konkursi

24 вересня - участь у заходах з нагоди 71-ї річниці початку Дніпровської повітряно-десантної операції.
За підсумками комплексних заходів команда Литвинецької ЗОШ посіла 1 місце і отримала перехідний приз - витяжний парашут.   
                    13-14 вересня - краєзнавча експедиція "Шляхами підпільників Канівщини" (с.Полствин - с.Мартинівка - с.Даріївка)
                         
                            с.Полствин                                          с.Мартинівка                                       с.Даріївка

4-6 вересня - участь керівника клубу Баранника В.В. в поїздці до м.Слов'янськ на урочисту лінійку з нагоди відбудови  Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15
https://sites.google.com/a/kaniv.info/vik/katalog-fajliv ЧСН про поїздку в СловянськComments